Zespół Mustaf Medical

Poznaj Firmę Mustaf Medical

Mustaf Medical, to rodzinna firma produkująca jednorazowe artykuły dla medycyny i kosmetyki. Powstała na bazie działającej w Polsce od 1993 roku firmy Mustaf. Będącej jedną z pierwszych firm w kraju produkujących jednorazowe wyroby dla stomatologii i medycyny.

W swojej ofercie posiadamy jednorazowe podkłady higieniczne na rolce oraz serwety kosmetyczne. Są one dostępne w rozmaitych szerokościach oraz w bogatej kolorystyce. Realizujemy zamówienia spersonalizowane (np. nadruk unikatowego wzoru, logo lub nazwy firmy na podkładzie).

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w:

Medycynie

Kosmetyce

Rehabilitacji

Salonach masażu

SPA

Hotelach

Dbamy o to, aby nasze wyroby były przyjazne zarówno dla lekarza jak i dla pacjenta

Od początku działalności niezwykle istotnym elementem polityki firmy są konsultacje ze środowiskiem medycznym, które pomagają nam w sposób optymalny zaprojektować nowe wyroby.

Zaufało nam już wielu klientów. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz bardzo dobrymi ocenami w testach konsumenckich, co potwierdzają tysiące lekarzy i pacjentów stosujących nasze produkty.

Procesy produkcyjne oraz sprzedaż są poddane surowym regułom zgodnie z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001 potwierdzonego przez Placówkę Certyfikującą TÜV Rheinland InterCert Kft. .

Najwyższa jakość produktów
dla medycyny i kosmetyki